WYBIERZ
SAMOCHÓD
  • Marka
  • Model
 
WYBIERZ
SAMOCHÓD
 
O nas

CARMAT

producent dywaników samochodowych

na rynku od...

2010ROKU

Kim jesteśmy?

Gdy przed niemal dziesięciu laty stawialiśmy pierwsze kroki w branży tekstylnej, nikt nie był w stanie przewidzieć, czy wyznaczenie tak wąskiego zakresu działalności jak produkcja tekstylnych dywaników samochodowych zostanie zwieńczona sukcesem. Jednak dzięki zaangażowaniu naszych pracowników oraz determinacji założycieli firmy, aby tworzyć produkt możliwie najwyższej jakości – okazało się to nie tylko możliwe, ale nawet przerosło nasze oczekiwania.

Początki nie były łatwe i wymagały sukcesywnego przezwyciężania licznych trudności zarówno na poziomie finansowym jak i logistycznym. Siłę do pokonywania przeszkód i dalszego rozwoju dawało nam coraz liczniejsze grono zadowolonych klientów – indywidualnych jak i biznesowych – pragnących z nami współpracować.

Dziś CARMAT to w pełni zmechanizowany zakład produkcyjny, zatrudniający ludzi z pasją, którzy dzięki swej wiedzy i staranności, oferują Państwu produkty konkurencyjne nie tylko w odniesieniu do ceny ale przede wszystkim, co do jakości wykonania. CARMAT, produkujący od 2017 roku dywaniki samochodowe pod marką TEXER, to także setki tysięcy zadowolonych klientów. Bowiem pomimo licznych modyfikacji, jedna rzecz pozostaje niezmienna – zadowolenie klienta stanowi dla nas kwintesencję sukcesu! I to właśnie udało nam się osiągnąć...

Dlaczego my?

Aby sprostać wymaganiom klientów a jednocześnie utrzymać wysoką jakość oferowanych produktów, zawsze wybieramy materiały najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki współpracy z największymi producentami wykładzin i komponentów tekstylnych w UE.

Baczna obserwacja zmieniających się trendów, tysiące rozmów z naszymi klientami, a tym samym liczne sugestie, które otrzymujemy od Państwa od początku naszej działalności znacząco przyczyniły się do stworzenia oferty odpowiadającej różnym gustom i potrzebom. Dzięki gronu wykwalifikowanych ekspertów, każdy klient może liczyć profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo.

Sprzedaż online

Głównymi odbiorcami naszych artykułów są salony samochodowe, auto-komisy oraz wypożyczalnie. Jednak to konsumenci indywidualni stanowią najliczniejszą grupę nabywców naszych produktów.

Do klientów docieramy nie tylko poprzez współpracujące z nami sklepy motoryzacyjne, ale przede wszystkim za pośrednictwem sprzedaży internetowej. Handel online stanowi doskonałe medium, dzięki któremu możemy oferować nasze artykuły licznemu gronu osób, a także obserwować zmieniające się trendy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Jesteśmy obecni na największych platformach sprzedażowych o globalnym zasięgu - takich jak eBay, Amazon oraz Allegro.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl